Lawrence Schiller.
Marilyn & Me

Тверда обкладинка в коробці-розкладачці
Підпис автора
29 x 39.5 см, 6.13 кг, 210 сторінок

Lawrence Schiller
Taschen
Limited edition:№ 1694/1712

28 650 

Category

Lawrence Schiller.
Marilyn & Me

Таємна історія молодого фотографа на шляху сходження та зірки світового маштабу на межі падіння. У цьому колекційному виданні, Лоуренс Шиллер поєднує унікальне портфоліо Монро зі своїми особистими спогадами про Мерилін, розказаними з тактом, гумором та співчуттям. Результат – справжній і несподіваний портрет, який фіксує зірку в розпал її останньої боротьби.

«Ти вже знаменита, тепер ти зробиш мене знаменитим», — сказав фотограф Лоуренс Шиллер Мерилін Монро, коли вони обговорювали фотографії, які він збирався зняти з неї. «Не будь таким самовпевненим, — відповіла Мерилін, — фотографів легко замінити». Йшов 1962 рік, 25-річний Шиллер працював в журналі Paris Match. Він уже знав — вони познайомилися на зйомках «Займемося коханням», але ніщо не могло підготувати його до того дня, коли вона з’явилася голою під час сцени в басейні для фільму «Щось має статися».

Колекційне видання складається з 1712 пронумерованих примірників (№ 251-1962), всі підписані фотографом. Книга та коробка-кейс покриті спеціальним тканим шовком одного з найвідоміших у світі шовкоробних домів Taroni, що в Комо, Італії.

Книгу надруковано на архівному папері

В ній містяться чотири відкидні, неповторні фото кінозірки, з розворотом розміром 110 см в розгорнутому вигляді.

«З точністю хірурга Шиллер в своїх непохитних мемуарах прорізає фасад Мерилін Монро. Відкриває і читається — це книга, від якої я не могла відмовитися».

— Тіна Браун

Зв’язатися з магазиномContact shop