Steve Schapiro.
Taxi Driver

Тверда обкладинка в коробці-розкладачці
Підпис автора
29 x 44 см, 8.62 кг, 328 сторінок

Steve Schapiro
Taschen
Limited edition:№ 1113/1200

38 190 

Category

Steve Schapiro.
Taxi Driver

Дослідіть усі закутки психологічного трилера “Таксист” Мартіна Скорсезе у фотографічному перекладі фільму в стилі нео-нуар. Працюючи фотографом кінострічки, Стів Шапіро зумів відтворити кожен момент розповіді як на знімальному майданчику, так і за кадром.
Видання у форматі XXL також містить вступ від самого режисера Скорсезе.

Стів Шапіро – фотографії якого були представлені у сімейному альбомі команди TASCHEN «Хрещений батько» – був запрошеним фотографом на знімальний майданчик фільму «Таксист», фіксуючи найінтенсивніші та найсильніші моменти фільму із-за куліс. Ця книга – більше, ніж книга-фільм, це фотокнига,  яка містить сотні унікальних ​​зображень, відібраних з архівів Шапіро, на яких зображений холодний портрет колишнього військового в гнівному кліматі після в’єтнамської епохи в США.

Кінострічка “Таксист” здавна вважається кінематографічною віхою, і, власне, портрет тригера-психопата з ірокезом, у виконанні Роберта ДеНіро, є однією з найкращих ролей, в яких коли-небудь поставав актор.

Журнал “Тайм” включає фільм до списку 100 найкращих фільмів усіх часів: “Сила кінотворення Скорсезе стає все більш караючою з плином часу”.

Колекційне видання складається з 1000 пронумерованих примірників, підписаних фотографом Стівом Шапіро.

Зв’язатися з магазиномContact shop