The Walt Disney Film Archives. The Animated Movies 1921–1968

Тверда обкладинка у коробці розкладачці,
620 сторінок
41,1 x 30 см
Факсиміле 30 x 37 см

Daniel Kothenschulte, John Lasseter, Russell Merritt, Charles Solomon, Robin Allan, Didier Ghez, J. B. Kaufman, Katja Lüthge, Brian Sibley, Leonard Maltin, Mindy Johnson, Dave Smith, Andreas Platthaus
Taschen
Limited edition:№ 1839/2500

19 090 

Category

The Walt Disney Film Archives. The Animated Movies 1921–1968

Цей том містить 1500 зображень “Золотого століття анімації”, що охоплює кожен з основних мультфільмів, створених за життя Уолта, а також менш відомі експериментальні короткометражні фільми, епізодичні музичні фільми та незавершені проекти.

Рідкісні закулісні фотографії, ескізи сюжетів та постановки відомих кіносцен включені до публікації, яка була створена з безпрецедентним доступом до архівів Уолта Діснея та знаменитої бібліотеки архівів анімації Дісней. 

Книга акцентує увагу на кожному з основних анімаційних фільмів, зроблених за життя Уолта, в тому числі “Буратіно”, “Фантазію”, “Дамбо”, “Бембі”, “Попелюшку”, “Пітера Пена”, “Леді та Бродягу” та “Сто і одного далматинця”, враховуючи експериментальні короткометражні мультфільми Серії “Кумедні симфонії”, недооцінені епізодичні мюзикли, такі як “Make Mine Music” та “Melody Time”, та багато незавершених проектів, таких як запропоновані продовження «Фантазії» або вшанування Дейві Крокетта художника Томаса Харта Бентона.

Художнє видання, обмеженою кількістю 2500 примірників, з факсимілем кольорових ескізів до фільму “Учень чаклуна” циклу “Fantasia” та портфоліо з п’яти декорацій з циклу “Кумедні симфонії”.

Зв’язатися з магазиномContact shop