Alfred Wertheimer. Elvis and the Birth of Rock and Roll

Тверда обкладинка в коробці-розкладачці
31.2 x 44 см, 418 сторінок

 

 

Chris Murray, Robert Santelli
Taschen
Limited edition:№ 1054/1956

38 190 

Category

Alfred Wertheimer. Elvis and the Birth of Rock and Roll

Надзвичайно чуттєве та незрівнянне портфоліо Елвіса Преслі від фотографа Альфреда Вертхаймера увічнило співака на вершині слави. Це колекційне видання – знахідка для будь-якого шанувальника Елвіса, власноруч підписане Вертхаймером, об’єднує чудові кадри співака з 1956 по 1958 роки. Майже половина фото ніколи раніше не були опубліковані.

Вертхаймер зібрав найвидатніші знімки Елвіса з 1956 року, а також добірку історичних фотографій зірки, яку відправляли на військову базу в Німеччині. Хоча багато фотографій Вертхаймера є одними з найвідоміших, майже половина фотографій Елвіса, які є у цій книзі – ніколи раніше не публікувалась.

Кожен розділ проілюстрований оригінальним плакатом, створеним для цієї книги компанією Hatch Show Print, однією з найстаріших компаній друкарських верстатів в Америці, яка працює з 1879 р.

На початку 20 століття Hatch Show Print друкував плакати для водевілів, цирків, артистів та їх світових турів; саме ця компанія створила багато потужних образів, які допомогли визначити образ кантрі-музики в 1940-х та рок-н-ролу (включаючи багато ранніх плакатів Елвіса) у 50-х.

Зв’язатися з магазиномContact shop