Sold Out

Michael Muller.
Sharks

Тверда обкладинка в металевій клітці з двома фото-розворотами
Підпис фотографа
33 x 44 см, 10,8 кг, 334 сторінок

Michael Muller. Sharks
Taschen
Limited edition:№ 259/1000

47 700 

Category Tag

Michael Muller.
Sharks

Колекційне видання фотокартин акул від знаменитого фотографа Майкла Мюллера у власній металевій, підводній клітці.

Данина красі, могутності і, водночас, крихкості океанічного хижака. Том містить перше відоме зображення Білої акули вночі та вступне есе від Філіпа Кусто-молодшого.

Колекційне видання складається з 1000 пронумерованих примірників (№ 201-1200), кожен екземпляр пронумерований та власноруч підписаний Майклом Мюллером.
Книга представлена в авторській, металевій клітці.

Кар’єра Майкла Мюллера виткана з вражаючих зустрічей. Відомий своїми портретами найелітніших світових акторів, музикантів та зірок спорту, він – за останнє десятиліття – створив одне з найбільш вражаючих портфоліо фотографії підводних акул.
Завдання Мюллера – задокументувати акул з безпрецедентною близькістю та точністю.
В океанічних глибинах по всьому світу він наближається до акул за допомогою запатентованої семилампової, 1200-ватової фото установки, розробленої за проектом NASA, створюючи голлівудську портретну фотостудію на глибині океанського дна.

В книзі географічно класифіковані всі океанські пригоди Мюллера, з зображеннями від Мальгаської нічної акули і піщаних тигрових акул Південної Африки до великих акул-молот, що на Багамах. Неповторні кадри супроводжуються захоплюючими розповідями кожної з подорожей.

«[SHARKS] жодним чином не демонізує топ-хижаків океану; натомість прекрасні підводні зображення Мюллера захоплюють еволюційною досконалістю та витонченою силою тварин. Супермоделі природи, не інакше”.

—Esquire

Зв’язатися з магазиномContact shop