Sold Out

Rocky. The Complete Films

Тверда обкладинка в коробці-розкладачці
Підпис автора
29 x 44 см, 11.14 кг, 380 сторінок

Факсиміле сценарію
Копія картини

Sylvester Stallone, Paul Duncan
Taschen
Limited edition:№ 1183/2000

SKUN/A Category

Rocky. The Complete Films

Картина-легенда кінематографічного успіху “Роккі Бальбоа” вперше потрапила на екрани і стала миттєвою сенсацією більше ніж 40 років тому. Зображення з архівів MGM та Академічної Бібліотеки, а також передмова та інтерв’ю з Сильвестром Сталлоне – завдяки цьому масивному експонатові ви зможете пізнати всі деталі закулісного життя героя бойовиків та найпотаємніші історії зі зйомок шедеврального фільму. 

Передмова Сталлоне та його інтерв’ю на різних етапах кар’єри дають розуміння розвитку героя, а також привілейований доступ до його завзятості, духу та пристрасті, які характеризували Роккі як на екрані, так і за кадром.

Спільно з Сильвестром Сталлоне та MGM, це колекційне видання, яке підписане самим Сильвестром Сталлоне, зсередини висвітлює славу історії від Роккі, аж до Кріда. Рясні знімки, включаючи безліч фотокадрів відомого спортивного фотографа Ніла Лейфера, в поєднанні з цінними архівними матеріалами з Бібліотеки Академії та архіву MGM, допомогають розкрити таємниці героя багатосерійного бойовика. 

Колекційне видання (№ 51–1,976), пронумероване та підписане Сильвестром Сталлоне, кожне з копією картини Сталлоне „Знайти Роккі” (1975) та факсимільним рукописним сценарієм „Блокнот“ на 36 сторінок.

«Якщо Ви прихильник “Роккі”, Вам просто необхідно мати цю книгу у своїй бібліотеці».

— menshealth.com

Зв’язатися з магазиномContact shop